Welcome, visitor! [ Login

 

Van Anal Seven Escort Bayan Hale

  • Listed: 28 Mayıs 2020 00:16

Description

Bir kadın orgazm kılavuzumuzdaki ilk adım onu ​​anlamaktır. Bu cinsel enerji seviyesi, bir kadını rahat ve mutlu hissettirir. Bir kadının orgazmı olduğunda, kasları kısalır ve nefesleri kısalır ve hızlanır. Bir orgazm yaşadığında, bacakları güçlenir ve yoğun bir zevk hissi hissedilir.

Herhangi bir kadın orgazm olabilir mi? Konutet, yapabilirler. Tabiatl ki, herhangi bir spesifik hastalığı veya bozukluğu olan kadınların orgazmları olmayabilir. İşiyat geçirmişse veya sinir noktasına zarar veren bir vasküler yaralanma geçirmişse, orgazm yapamayabilir. Ayrıca, omurilik yaralanması veya bozukluğu olan kadınlar vajinal orgazm elde edemeyebilir. İyi haber şu ki, vücudunuzun diğer kısımlarına odaklanarak ona odaklanabilirsiniz.

Orgazm ve çeşitleri farklıdır. Bazı kadınlar küçük ve tekrarlayan orgazm olurken, bazıları sadece belirli bir miktarda kitle kazanabilir. Ayrıca kadınları farklı şekillerde motive edebilir. Bazıları bağırıyordu, bazıları ağlıyordu, bazıları ağlayabilirdi. Bu sadece cinsel gerginliği atmanın bir yoludur, bu nedenle reaksiyonlar insanlar arasında değişebilir.

Bir kadının her seferinde orgazm olmayacağını hatırlamak önemlidir. Seninle bir ilgisi yok. Bir şey hakkında stresliyse veya tamamen romantik ve güzel hissediyorsa, ondan uyanamayabilir. Ayrıca en sevdiği aktiviteden zevk alabilir ve hala orgazm alamaz. Ona “Onu buldun mu?” Seni harika bir sevgili yapmak için her seferinde bir orgazm olması gerekmez!

Ona çok fazla baskı yaparsanız, sahte bir hile yapabilir! Bir kadının nasıl orgazm edileceğine dair en iyi tavsiyenin şehvetli ve şehvetli hissetmek olduğunu unutmayın!

  

463 total views, 1 today

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply