Welcome, visitor! [ Login

 

Van Gevaş Escort Yase

  • Listed: 23 Mayıs 2020 10:21

Description

Kızları nasıl çekeceğini öğrenmek bir sanattır. Bununla birlikte, bu sadece birkaç erkeğin başarıyla ustalaştığı bir sanattır. Kadınlar dinamik bir konuma ve farklı tercihlere sahip olduklarından, sizi çekici kılacak belirli kişilik özelliklerini tanımlamak zordur.

Aklınızda bulundurmanız gereken birkaç ipucu, kızları nasıl edineceğiniz ve uzun süredir hayalini kurduğunuz kadınla bir kadını nasıl çekeceksiniz:

1. Kazanan bir kişilik geliştirin. Seni çekmek için bir kadın aramakta çok iyi olmana gerek yok. Yinellikle kadınlar kendilerini kaldırabilecek erkekleri tercih ederler. İtimatilir erkekler kişilikleri olmayan yakışıklı erkeklerden daha yüksek puan alırlar. Fakat her neyse, kazanan formül iyi görünüm ve yeri doldurulamaz bir kişilik kombinasyonudur.

2. Emin olun. Kadınlar özgüvenlerini kaybeden erkeklere ilgi duyarlar. Bir erkeğin derisinde rahat olup olmadığını söyleyebilirler. Tipik alfa kişiliğinin bir adamı temsil ettiğini varsaymak güvenlidir. Kadınların eşitlik mücadelesine rağmen, aslında erkeklerini kontrol edebilen ve onaylayabilen erkekleri tercih ediyorlar.

3. Konuşmacı olun. Kadınlar iyi bir izleyici kitlesini sever. Fakat bunun dışında kadınlar, aynı zamanda iyi iletişim kuran akıllı erkeklere de ilgi duyuyorlar. Kadınlar ilginç ve anlamlı konular hakkında konuşabilen erkekleri takdir ediyorlar. Kızları nasıl çekeceğinizi bilmek istiyorsanız akıllı olmanıza gerek yok; sadece kelimenin anlamı ile nasıl iletişim kuracağınızı bilmeniz gerekir.

İyi bir konuşma, bir kadın arkadaşın kalbini hissetmenin en iyi yollarından biridir. Bu yüzden bir gazete veya dergi okuyarak ilginç konular arayın. Bu, herhangi bir konu hakkında her gün konuşabilmenizi sağlar.

4. Beden diline karşı duyarlı olun. Kızları çekmenin en iyi yollarından biri, onları daha iyi tanımak istediğinizi açıklamaktır. Durum konuşmaya izin vermiyorsa, ilginizi iletmek veya ifade etmek için beden dili işaretlerini kullanın.

Hedefinizi seçtikten sonra, ona rahatça bakabilir veya doğrudan gözlerinin içine bakabilirsiniz. Vücudunuzu ilginizi göstermek için kullanmak, yüksek güven seviyenizi yansıtır. Bir kadın için güven adamı anahtar bir dönüştür.

İşte başlamanıza yardımcı olacak bazı temel ipuçları. Yine, bir kadının farklı tercihleri ​​olabileceğini düşünmeniz gerekir. Bu nedenle, günaha girmeden önce bir kadının ruhunu anlamak en iyisidir.

Her şeyden önce, yaklaşımınızda samimi olmak önemlidir. Bir yerde okuduğunuz belirli bir öğeyi takip etmeyin, çünkü kadınların katılmasını gerektirir.

Kendiniz üzerinde çalışana kadar farklı teknikler öğrenerek yaratıcı olun. Kızları çekme stratejinize hakim olana kadar kişisel dokunuşunuzla temizleyin.

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply